Naše společnost Opra Trade je přímý importér čerstvé zelené nepražené kávy a organických kakaových bobů. Všechny naše produkty pochází přímo z oblasti Sierra Leone. Sierra Leone je přímořský stát v západní Africe a v překladu znamená „lví hory“. Na jihovýchodě hraničí s Libérií, na východě a na severu s Guineou, na západě a jihozápadě ji omývá Atlantský oceán.

Jednotlivé suroviny vykupujeme rovnou od místních farmářů a družstev prostřednictvím naší dceřiné společnosti OPRA TRADE (SL) Ltd., sídlící přímo v Sierra Leone, a svážíme je vlastními vozy do meziskladů v okolí plantáží. Tam procházejí důkladnou kontrolou kvality a následně putují do přístavu ve městě Freetown, kde je nakládáme.

Když zelená káva a kakao doputují do České republiky, uskladníme je ve skladech se stálou teplotou a připravíme k odběru. V případě zájmu dodáme naše produkty kamkoli v rámci Evropy.

Kakaové boby a zelenou kávu dodáváme převážně velkoodběratelům balenou v jutových pytlích á 62 kg, ale k dispozici máme balení pro běžného spotřebitele a koncového zákazníka, které najdete na našem e-shopu.

Naší prioritou jsou za všech okolností spolehlivé a pravidelné dodávky prvotřídního kakaa

i zelené kávy a přátelské vztahy s vámi, s našimi zákazníky.

Kontaktujte nás, velice rádi vás přivítáme mezi našimi pravidelnými odběrateli.